| Cosmin9 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu foto?
http://mindplayer9.blogspot.com
Astept pareri, intrebari, critici, s ugestii, sfaturi...
Va astept acolo;)

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

E foarte fainhappy
Il urmaresc de ceva timp, si chiar imi plac fotografiile. Dar, acum am vazut o chestie. Ai un spatiu gol, in josul paginii, care se vede destul de ciudat. Poate poti face ceva in legatura cu el, e posibil sa fie de la gadgeturi.

| ButterflyWings a răspuns:

L-am vizitat si mi s-a parut interesant,cele mai reusite poatari mi se par Frozen window, Rain drops on my window, It's a ghost in the house? ...sunt interesante si restul in care ai experimentat.
ps Ce aparat folosesti?