| JustMe4ever a întrebat:

Ce parere aveti despre bloguri?
http://altblogobisnuit.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Fontul e foarte mic, umbla prin script si schimba-l. Tema asta cu articolele care fac zoom-in-view e foarte interesanta desi se misca putin cam lent. In rest ar trebui sa scrii articole mai interesante deocamdata e relativ banal ce descrii tu acolo.

| JustMe4ever explică:

Ma refer la bloguri in general. Acesta e un exemplu facut din lipsa de ocupatie...

| T0T a răspuns:

Nici o parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt puține bloguri care îmi plac și pe care le urmăresc.Ce mi-ai dat tu acolo, nu mă atrage de la titlu.