| Xaya a întrebat:

Ce parere aveti despre Brainly? Eu cred ca este o comunitate retardata cu 75% (cel putin) profesori (daca stai sa te gandesti la utilizatorii activi nu la aia care isi fac cont doar sa poata pune o intrebare). Adica serios mi s-a sters o data contul din cauza uneia careia nu i s-a parut corecta o virgula pusa prost desi m-am plimbat peste tot si am cerut ajutorul altor moderatori care nu raspundeau ca sa nu ma mai ameninte atat si atunci cand am raportat-o astia mi-au zis ca totul li se pare in regula si ca nu ar trebui sa ma simt amenintata de ea. Am stat ce am stat si la un moment dat s-a reincarcat site-ul si mi-a spus ca minunatul meu cont a fost sters happy. M-am uitat pe profilul ei si ma gandeam uitandu-ma pe acolo cum dracu a reusit sa isi puna varsta de 10000 de ani fara sa li se para altor moderatori ciudat si cat de obsedata de brainly poate fi sa aiba puncte de ordinul milioanelor. Astazi din nou am pus o intrebare pe brainly de pe alt cont si m-am trezit ca mi-a fost stearsa intrebarea de unul CosmoteRo care a zis ca cica nu am dat destule detalii. (cand colo eu am intrebat ce e aia "distanta minima dintre doua puncte" si lui i s-a parut incompleta". Dar frate stiti ce viteza au? Nici 30 de secunde nu trecusera de cand postasem intrebarea! Mie una oamenii astia mi se par exagerati si sunt prea multi moderatori care gandesc gresit si nu sunt verificati in ceea ce fac (serios daca tu consideri ca intrebarea aia are ceva gresit in ea ar trebui sa fie nevoie de cel putin 2 alti moderatori sa isi exprime parerea intai nu sari tu mot sa stergi si intrebarea si tot)... Vreau pareri sa nu cred ca doar are comunitatea asta de babe si mosi ceva cu mine sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe brainly e aiurea e tot. Batuti campii atat de rau incat urla saracii.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

E o comunitate interesanta.

| georgyanaaa a răspuns:

Pai acolo poti afla temele pe care nu le sti cum este aici nu poti face temele
este o comunitate foarte buna parerea mea