| MorcovMajestic a întrebat:

Ce parere aveti despre cafeaua de la Starbucks?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cafea chimică pentru neștiutori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cafeaua de la Starbucks nu e cafea. Eu o băutură cu lapte și gust de cafea.

| J0B0MAT a răspuns:

Cafele obișnuite au cam același gust ca peste tot. Întotdeauna încerc noile arome. Și sunt bune, dar prea dulci. Merge așa la câte o ieșire, pentru ceva nou. Zilnic sau săptămânal clar nu.

| relian a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cafea dulece,eu nu am auzit laughing eu stiam ca e amara,zahar pui tu,ori daca ceri una cu zahar,caramel sau ce mai pun aia,da este dulce.

Starbucks iti da ce ceri,chiar de au si cafele cu de toate,cere si ti se va da laughing multi nu stiu probabil,deci poti sa-i spui,pune mai putin caramel,am dat un exemplu la caramel machiato sau cum ii mai zice,da aia este prea dulce si pentru mine, care vorba aia consum dulciuri, asa ca eu cand beau o de aia din an in paste, le zic juma de caramel, si la orice alta cafea la ei poti face la fel.
Dar ca idee cafelele la ei si bune, mai bune ca la altii.Nu poti bea zilnic cafea la ei,de ce? Iei cafea simpla,nu vad de ce nu ai putea bea zilnic.

Eu vad zilnic rind la ei,lume balamuc zi de zi,oameni care beau zi de zi de acolo,dar beau cafea simpla,mai ia si un corn, un covrig ce mai au si aia e tot.
Eu care nu-s bautor de cafea, pot sa iti zic ca is mai bune ca altundeva, ca al tine acasa, mai bune ca la un restaurant.
Am baut asa cand n-am ce face si de la restaurante si de la oameni acasa, deci aia nu-s asa de mari de florile cucului laughing

| 1997onur a răspuns:

Nu am băut niciodată cafea de acolo și nu beau cafea niciodată nu-mi place cafeaua de niciun fel iak._.