| AloneMan2427 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartihappy,cele de povesti si cele de scoala, nu conteaza, eu iubesc ambele tipuri.Voi?laughing

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu suport minciunile, mai ales alea cu erotisme si violente, mi-e o greata sad Basmele alea frumoase sunt pentru copiii mici, nu le mai citesc de atunci, manuale scolare n-am citit vreodata, nu ma uit niciodata pe "tutoriale". eu prefer practica. citesc altceva-uri, despre viata, despre lumea inconjuratoare.

| AloneMan2427 explică:

Carti*