| kitty_4173 a întrebat:

Ce parere aveti despre Carmen Harra? In general credeti in preziceri? Are Carmen vreo legatura cu psihologia, caci am auzit pareri diverse, insa sunt curioasa sa aflu mai multe.mersi

Răspuns Câştigător
| ary a răspuns:

Carmen Hara fosta Muresan a fost una din componentele trupei TrioExpres inainte de a pleca in America in 1983 intr-un turneu si a ramas acolo, eu am vazut-o la Tv inainte de '89 si are o voce frumoasa. In urma unui accident pe care l-a avut (era sa se inece in Somes), a dobandit aceste capacitati paranormale, este foarte apreciata si bine cunoscuta in America, se spune ca prezicerile sale sunt in proportie 90% adevarate. Se poate spune ca a si avut noroc, si in Romania avem persoane cu aceleasi studii si capacitati extrasenzoriale dar...traiesc in Romania!

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

E nebuna femeia asta!

| Klara a răspuns:

Hara, in ebraica se traduce ca...****.
Deci doamna Carmen C****, dupa cum ii spune si numele, cu previziunile ei tot de c****, nu face decat sa apara la TV pentru a-i umple CV-ul lui Marutza. Ce inculta. Auzi la ea..."cifra unsprezece"

| Lorelai a răspuns:

Eu cred in prezicerile ei, chiar cred ca are acest har!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine e asta si nici nu vreau sa aflu. :laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in ea, este o femeie deosebita pe care nu meritati nici macar sa o cunoasteti. a prezis prea multe.Probabil nu stiti sa cititi sa vedeti cine este femeia asta! sunteti niste inculti care nu sunteti in stare sa faceti nici macar 0, 000000001% din ce e a facut ea! Dar asta este ROmania este o tara de inculti si tampiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste comentariu postat de malina la adresa http://www.click.ro/......99819.html

| cristescu38 a răspuns:

Doamna Carmen Harra, chiar prezice bine. Tot ce mi&a spus la o Conferință, s-a întâmplat. A avut loc tot ce a spus. Sa ii de&a Dumnezeu sănătate!