| AbeautifulMind a întrebat:

Cum vi se pare Tiberiu Albu, castigatorul de la Vocea Romaniei?
Mie mi se pare incredibil :) a castigat concursul chiar din sferturi odata cu aceasta interpretare

https://www.youtube.com/watch?v=HhzGNYHdGEc

voi ce parere aveti? merita?

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Evident că merită.
Tipul ăsta e pur şi simplu fenomenal. Sper să nu plece din România şi să înfiinţeze o trupă sau ceva. Sunt prima la concert.

| Neo12 a răspuns:

Am văzut şi eu momentul lui şi chiar am fost impresionată. Are o voce frumoasă şi putem să ne mândrim cu aşa oameni pe care-i avem. Păcat că ţara asta nu promovează tot ceea ce e bun.