| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce spune acest medic?
https://youtu.be/VmT4KeawIxY

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce zice? Ca nu o sa ne uitam 1 ora la Nasultv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si care e ala?

| Simpatic a răspuns:

Am vazut primele 20 de minute, or fi reale informatiile nu zic nu.
Romania este tara nepotilor si a sclavilor independenti, tara politrucilor corupti si incompetenti...de asta se intampla ce se intampla. Numai in tara asta in institutiile in care sunt oameni competenti si intrati pe merit cu examene si scoli SUNT CONDUSI de INCOMPETENTI BAGATI ACOLO PE FACTORI POLITICI si aici vorbim de sefii din : Politie, Justitie, Educatie, ITM etc si alte institutii in care statul este asociat.