| Lovepoison a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "Romanii au talent" de pe PRO TV?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Foarte draguta, reusita, amuzanta. Ce sa zic, e super reusita. E o cale foarte buna ca unii oameni sa-si valorifice talentele, in toatr formele in care se desfasoara ele. Sper sa continua mult si bine, caci banuiesc ca audienta arehappy.
O zi buna!

| icestone a răspuns:

Ca e o emisiune care face mai mult rau decat bine
adica sunt multi care se duc acolo ca sa li se confirme ca au talent?
sa fim seriosi
si cu cei care nu castiga ce ne facem caci majoritatea va pierde in fata juriului doar unul va castiga,adica cum ceilalti trebuie sa se simta inferiori sau cum
nici macar daca era preslectie pentru cantareti nu putea fi egalitara dar asa e si mai rau unul vine cu o voceminunata altu cu un dans minunat altul cu cine mai stie ce si cum poti tu sa spui ca e mai talentat cantaretul decat dansatorul spre exemplu
nu poti dar ei o fac, si nu mi se pare normal pentru ca fiecare e bun in felul sau si nu face decat sa i desconsidere pe ceilalti
daca o persoana NU ARE INCREDERE IN TALENTUL SAU se duce la aceeasta emisiune sa i se confirme ca e bun ceea ce in mare parte nu se va intampla si multi vor pleca acasa si mai demoralizati decat inainte

deci emisiunea dac nu ar fi un concurs ci doar o afijare a talentelor poate ar fi buna dar altfel nuwinking
pentru ca TOTI OAMENII AU TALENT LA CEVA
UITE VEZI daca e sa o luam asa titlul e gresit pus trebuia sa fie "UN ROMAN ARE TALENT " PT CA EI CRED LA FINAL CA DOAR UNUL ARE TALENT
sa mai zica si altii o parere
Dar tu, tu ce parere ai? big grin cel ce a pus intrebarea happy

| YoAnNa a răspuns:

E destul de draguta chiar daca au copiat aproape totul...winking

| adrian0123 a răspuns:

Adica romanii idiotii laughing imi place laughing