| frvtel a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca pe utilizatorul Nonreligion l-au sters cu totul de pe site?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Abia i-am raspuns la o intrebare. Oricum, daca era asa, spuneam: Dumnezeu sa-l ierte.laughing

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daca l-au sters inseamna ca, cine l-a sters a avut motivele lui...si in plus poate ii jignea pe ceilalti cu intrebarile sau raspunsurile lui.

| frvtel explică:

In ultimele 24 de ore nu l-am mai vazut.Intradevar de azi si-a facut prezenta!

| Hypathia a răspuns:

Sa-i fie tarana usoara!

| KaMy a răspuns:

Aleluia.laughing