| ilovelarya234 a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul larya234?-fundita

5 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Esti de treaba. adica dupa cum vb asa pari. cati ani ai?

| alandala a răspuns:

Parerea mea este ca nu exista acest utilizator, si chiar daca ar exista, ar fi un nimeni, pierzandu-si timpul cu intrebari stupide de gradinita.

| MeGustaaa a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine e draguta

| Bobbless a răspuns:

Paai din cate vad esti noua pe tpu...Ne bucuram sa vedem ca multa lume se ofera sa ajute >; d< Bine ai venit printre noi... speram sa te simti bine :*:*:* Parerea mea despre utilizatorul larya234 este OK, nu pot sa-mi exprim parerea de vreme ce nu te cunoscwinking Succes si Bine ai venit! >; d

Răspuns utilizator avertizat