| maya_7683 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca se vrea dehumarea sotilor Ceausescu? Voi ce parere aveti? Sunt sotii Ceausescu ingropati in Ghencea?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu spun sa lasam mortii sa se odihneasca in pace. Asa si cu Michael Jackson si cu multi altii. Sunt saturat de astfel de teorii, de conspiratii, doar pentru a agita spiritele si a spori numarul de tiraje la ziare si la audienta, de a iesi din anonimat. Ce s-a dus, s-a dus!

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Da de ce repeti intrebarea pusa de mine, mai inainte?

Răspuns utilizator avertizat
| maya_7683 explică:

@Gabriela ce spui? Nu am vazut o asemenea intrebare inite de o posta eu.Sorry dar, chiar te agiti degeaba, multe dintre intrebari sunt postate la ceva vreme dupa ce sunt puse asa ca, cine naiba o fi pus prima data intrebarea eu sau tu? Ca eu nici acu nu am dat de a ta.