| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Ce parere aveti despre grupul umoristic "Vacanta Mare"

4 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu mai imi plac...prea multa conotatie sexuala...si glume deja deranjante!

| Mefisto23 a răspuns:

Au fost, sunt si vor ramane vulgari. N-am gustat niciodata glumele lor suburbane. Prefer oricand Divertis, desi au mai "imbatranit" si ei.

| flower a răspuns:

Mi-au placuthappy...acum sunt deja istorie.ar trebui sa se opreasca pentru ca de ceva timp au devenit plictisitori...aceeasi placa de atata timp... le trebuie o fata nouahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi placeau televiziunea Protv le punea in fata calitatile, imi placeau mult de tot, dar acum de cand s-au mutat la Kanal D deja nu mi mai plac, glume deja folosite, lumea deja incepe sa ii uite... Mondenii sunt acum in voga si imi plac iar mult love struck