| CandiceDwi a întrebat:

Ce parere aveţi despre Iluminati respectiv grupurile care conduc lumea dupa bunul lor plac?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Cred ca acest condus al lumii nu este decit o parere de moment, vizavi de cum s-au impus marile puteri mereu de-a lungul istoriei.Se poate conduce dar perioade scurte caci mersul inainte al evolutiei ne face sa fim intr-o continua schimbare, nu fizica ci mentala.S-au demonstrat destule cu dictatori care n-au rezistat acestor schimbari.Iar grupurile acelea de iluminati, nu prea cred sa existe mai mult decit legendele despre ei care, sa fim sinceri, au existat dintodeauna.

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Chiar mai există oameni atât de lipsiţi de orice urmă de creier care au impresia că cineva ne conduce din secret?

| CandiceDwi explică (pentru Wøodenpints):

Da exista probleme>?

| Wøodenpints a răspuns (pentru CandiceDwi):

Tu ai auzit de virgulă? Se găseşte pe tastatură lângă litere, în dreapta jos.

| CandiceDwi explică (pentru Wøodenpints):

Oh, chiar nu ştiam..Merci că mi-ai informat.dar ca să ştii, fiecare scrie cum vrea fie că iţi place fie ca nu. oh go on

| Wøodenpints a răspuns (pentru CandiceDwi):

Fiecare scrie cum vrea? Probabil de asta sunt aşa mulţi semi-analfabeţi.
Dacă fiecare scrie cum vrea, pentru ce mai există reguli de gramatică?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă doare-n cot de ei. Pe mine nu mă conduce nimeni.