| Mary Marry a întrebat:

Ce parere aveti despre Jean Constantin? si despre faptul ca a murit?!? mie personal imi pare tare rau.mereu mi-a placut de el, mai ales in BD ca si Patraulea.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Regret sincer fiindca a fost unul dintre artistii mei preferati! Din pacate, timpul si boala nu iarta pe nimeni! Dumnezeu sa-l odihneasca!

| Simon a răspuns:

Nu cred ca poate spune cineva ca are o parere proasta despre regretatul Jean Constantin. A fost minunat, atat ca actor cat si ca om, si a demonstrat asta prin fapte nu doar vorbe goale. Isi merita locul in Wall of Fame. Sa auzim cu bine

| bebytzza_9352 a răspuns:

Fiecare dintre noi murim odata si odata dar nu trebuie sa facem din asta o tragedie...este normal sa suferim, sa ne para rau dar cu toate astea e ceva normal

viata trebuie traita la intensitate maxima pentru ca timpul trece si odata cu el si noihappy

fa tot ce crezi ca trebuie sa faci si nu uita ca trebuie sa faci tot ce e binehappy

Jean Constantin nu a murit el ramane viu in sufletele noastre prin tot ceea ce a lasat in urma luihappy

Dumnezeu sa'l odihneascahappy

| aumih16 a răspuns:

Bun actor printre preferatii mei! alaturi de dem radulescu puiu calinescu dumitru furdui sebastian papaiani dumitru rucareanu ion besoiu ion dichiseanu mircea albulescu etc!