| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul ourWorld? ( Scurt si la Obiect )
Daca aveti cont, dati-mi numele vostru ca sa va pot adauga.
Numele meu e Black Sea.
Funda raspunsului Scurt si la Obiect.

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Joc dragut.Nume:1ng3rash. ne vedem p`acolo. Eu nu mai intru de mult si nu am un lev prea mare sad. Ei, asta e :-J
TIE:bAfTHa`!

| cυρcαкє a răspuns:

E dragut, doar ca am level 38 si nu-mi place ca e cam mic de level asa ca nu intru foarte des.Eu sunt pe OurWorld : Karyna14. Cum ti se pare caracterul meu pe OurWorld?:->

| Merigirl a răspuns:

Black Sea zici? Te am deja in lista de prieteni sunt Super Girl 99.

| Yuki156 a răspuns:

Este Grozav!
Numele meu Mikeila156
Sunt lvl 50 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, eu sunt The Bad Girl12, si...sunt lvl 60

| OanaMOM a răspuns:

Fain. zoeey

| AnGeL_7859 a răspuns:

Buna, ourworld sau Ow cum i se mai zice acu este un joc f interesant doar ca ajungand la level 100 e najpa eu am un cont de level 100 da numai m-am jucat pe el deoarece dack devi level 100 mi se pare ca. e mai najpa deoarece cand esti level 50-10-20. Ehhh v-ati prins voi pare mai amuzant cand esti level mik ca nici nu sti ce se va intampla la level 20-30 etc.
Eu acu am un cont de level 71 si ma numesc : alex mamutik
BaFtA!winking

| XxxRoXixxX a răspuns:

Mie imi place fffff mult! e cel mai tare joc din lume! e cel maifain joc! il iubesc si te rog ff frumos sa imi dai funddda! am putine adica nu am! te rog si te voi adauga ca si prieten!