| NebunDeLegat2003 a întrebat:

Ce parere aveti despre Katalin Taleent? Este sanatos la cap?

2 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

50-50. Are o viziune buna, injura si face ca un ultim terminat pentru ca asta atrage public mult si potentiali donatori. In viata de zi cu zi e un om bun, harnic si muncitor, exista multe dovezi pe internet care sa dovedeasca asta. Acum na, sunt si multe lucruri de care habar nu are si are impresia ca le stie. In concluzie e un om prostut dar cu un suflet bun.

| UnDiavol a răspuns:

Mam uitată a asera la câteva vidioclipuri de alea lui asera dar am uitată sa revin să-ți spun ce părere am ați spun acum

Pai sunt unele vidioclirpui ok cu el altele sunt groaznice înjură urat rău de tot mulți copi al privesc și are o influența Mare Asupra copiilor înjura foarte urât ma Mir cu de nu Iau raportat canalul de YouTube la cât înjura și provoacă scandal am ras asera la câteva din clipurile lui dar unele sunt foare dezacsate am o părere buna despre el e un om de treba cu suflet bun dacă nu ar mai fi rasist și nu am mai înjura atâta de urâta și ar fi conștient de sine ar fi ceva de capul lui ar reuși multe da este și muncito am văzut asta chiar muncește bravo lui are Rescptul meu atâta