| Ancasiatat12 a întrebat:

Ce părere aveți despre Kim Kardashian?

17 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

A devenit celebra după ce a apărut intr-un film pentru adulti, se mai găsește și acum pe net.
In momentul asta e una dintre cele mai celebre și mai puternice Celebrități, practic poate sa aibă și sa facă tot ce vrea ea.
Mie îmi place de ea, arată bine și se implica in foarte multe chestii.

| Freya1 a răspuns:

Este femeie frumoasa cu macheajul pe fata dar are un fund exagerat

| SG1995 a răspuns:

Nu stiu, e o tipa sexy, dar cam atat, nu m-a interesat persoana ei, cat fizicul. smug Totusi la ce trecut are e pitipoanca veritabila.

| HazelEyes77 a răspuns:

O tipa care a devenit celebra datorita faptului ca si a tunat exagerat posteriorul, care e obsedata de selfie si Instagram si adora lumina reflectoarelor si paparazzi.

| SG1995 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Eu stiam ca a devenit celebra datorita unui filmulet mai interesant.

| GoldenZenith a răspuns (pentru SG1995):

Exact. Este o coarda celebra. Un mare model, ce sa zic. Ea singură spunea că e dependenta de atenția presei și că oriunde sunt paparazzi trebuie sa fie și ea. Parașuta.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru SG1995):

Se poate sa fii devenit celebra si din cauza asta.

| SG1995 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru barbati e o incatare daca stii ce zic. laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru SG1995):

Adică si pentru tine?laughing

| SG1995 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sunt un tip sincer. rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru SG1995):

Prea sincer laughing

| munteanuionvictor a răspuns:

Arată destul de bine. Știu că e implicată și în acțiuni de binefacere pentru persoanele defavorizate. Prin donații influențează foarte multe persoane bogate să fie generoase cu cei amărâți. Avem și noi o persoană asemănătoare :Andreea Marin.

| Victor453 a răspuns:

O femeie cu prea mult pafos!

| vodami92 a răspuns:

Pai a cam devenit celebra din nimic! dar a fost casatorita cu kanye west!

| Anonima6789777 a răspuns:

Este o femeie superba. Sunt fana Kim K. de ceva ani, mai exact din 2008. Are o frumusete aparte fara make-up arata exact la fel. Se ingrijeste si este un exemplu pentru toate fetele. Uneori are un aer de superioritat, dar haide sa fim seriosi, daca am fi in locul ei probabil tot asa am face. Am aflat ulterior ca ar face parte dintr-un cult satanic impreuna cu sotul ei rapper-ul Kanye West. Si-au vandut sufletul pentru faima. Poate ca nu credeam aberatiile astea dar ei au recunoscut. M-a dezgustat dar asta nu ma face sa imi pierd admiratia fata de ea.

| Socke a răspuns:

Are fainoșag.
Vorbind serios evidentt ca noi suntem urati, iar ea frumoasa. Noi suntem saraci ea putred de bogata.Ma amuza, dar nu-mi place corpul ei deloc.Ce forme sunt alea?

| SG1995 a răspuns (pentru Socke):

In mare obtinute prin oberati estetice.