| jenny a întrebat:

Ce parere aveti despre masonerie?

5 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Iti poti exprima parerea despre ceva ce stii
despre ceva ce numai ai auzit nu iti poti da cu parerea

| jenny explică:

Masoneria dateaza de 5000 de ani si are la baza obtinerea puteri cu orice scop.In toate institutiile din orice stat masoni sunt la putere...Si la noi in tara sunt masoni., parlamentari, directori de banci, ministri...mai multe detalii pe www masoneria romana.ro

| adyttu a răspuns:

Masoneria este o organizatie care incearca si de regula reuseste sa ne manipuleze prin mass media.

| mimi_4822 a răspuns:

Te referi la masoretii care au copiat manuscrisele in vechime?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/......t2367.html