| scp3008 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care se cupleaza cu un baiat fara a spune ca peste 2 luni va pleca in celalalt capat al lumii. Dand vestea baiatului ca relatia lor nu poate continua doar in ultimele saptamani inainte de plecare.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tarfe in care sa nu ai incredere, tu esti inca fraier vad, tu ai incredere in fete omule? de la decebal si cezar stim ca nu trebuie sa ai, aaaa si de la adam

| RAY a răspuns:

Ar trebui sa ne dăm cu părea despre fiecare om și decizie de-a lui fără ca măcar să fim in aceiași situație?
aici e judecata de apoi
De ce voii bărbați simțiți nevoia sa victimizați?
dar cui? fara TPU ce ne am face, am muri in suferinte imature
De ce va satisface atâta de tare ca alți sa desconsidere o fata când aveți altfel de situați? Va plângeți in stânga și dreapta, ca sa ce?
imaturitate si prostie, a avut asteptari de la ea, e vina lui, aia nu are nici o vina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că a făcut bine.

| SilentRain a răspuns:

Ar trebui sa ne dăm cu părea despre fiecare om și decizie de-a lui fără ca măcar să fim in aceiași situație?
De ce voii bărbați simțiți nevoia sa victimizați?
De ce va satisface atâta de tare ca alți sa desconsidere o fata când aveți altfel de situați? Va plângeți in stânga și dreapta, ca sa ce?
Asta e situația, te adaptezi și mergi mai departe

| Hammurabi a răspuns:

Atracția, simpatia, dragostea, etc. nu pot fi programate.
Ele se întâmplă.
Și când se întâmplă, nu țin cont de programul nomănui.
Și atunci, fiecare încearcă să se descurce într-un fel sau altul.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca in doua luni nu se dezvolta sentimente atat de puternice incat sa fie o mare drama dar cel mai bine ar fi sa spuna de la inceput pentru a evita dezamagirea celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere proasta.