| ElizaMaria199 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata la 20 de ani ca inca mai este virgina?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite mai multe pareri http://www.quora.com/......g-a-virgin

eu nu am nici o parere, e treaba ta

| relian a răspuns:

E alegerea fiecaruia sa faca ce doreste cu propriul organism.
O sa faca sex atunci cand o sa simta ea nevoia, fiecare organism este diferit, ca urmare are si cerinte diferite in momente diferite si asa mai departe.

Din pct de vedere moral, nu cred ca mai intereseaza in ziua de azi pe cineva daca esti virgina sau nu laughing poate pe aia obsedati religios, sau poate ca or mai fi pe ici colo cate unu obsedat de chestia asta.

| SilentRain a răspuns:

Ce părere sa am dacă nu ii cunosc caracterul, virgintatea nu o face sfânta și nici pe băieți fraieri

| mentholinks a răspuns:

Nu e virgina pana nu constat personal acest fapt.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Rare cazurile astea! fie e prea timida, prea tradiționalistă(deși nu prea mai exista de astea)sau prea proasta sa întrețină o relație sau are inhibiții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am avea o parere? Nu ne priveste viata ei intima. E de apreciat faptul ca n-a dat-o in extrema cealaltă. Sub nicio forma nu e ceva rău ca e ea virgina, poate chiar dimpotriva, in unele cazuri.

| ElizaMaria199 explică:

Adica?