| nevermatch a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care la 30 de ani inca se imbata ca porcii si se dau mari a doua zi cu asta? Sa bei la o ocazie e una, dar sa te lauzi ca nu ai autocontrol suna a comportament imbecil, de adolescent.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Deja pe la 22 de ani, aveam in anturaj persoane peste 20 de ani care inca se comportau asa, si ma uitam la ei de sus.
Sunt prosti si plictisitori.
Etapa aia trebuie depasita in timpul liceului.

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

De îmbătat se mai îmbată lumea, in weekend-uri, la un chef cu prietenii, la o ieșire cu băieții, e total normal, nu des, dar sa se dea mari cu asta, deja e jalnic.

| Drimmero a răspuns:

Tampiti, dar nu am intalnit pana acum oameni la 30 de ani sa se laude ca s-au imbatat, astea sunt valabile pana pe la 20 de ani cand vrei sa pari cineva intr-un grup. De la 30 de ani deja ai rezistenta si nu prea te mai imbeti usor, e next level, bagi tarie.

| VoidEternal a răspuns:

O părere foarte bună.

Mă fac pe mine să par responsabil și serios în comparație. laughing

| Dariaa90 a răspuns:

Acestea sunt persoane lipsite de principii, unii chiar depresi și anxioși.

| MirceaCalNebun a răspuns:

Ar trebui sa-si puna viata in ordine