| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre ochii mari de culoare căprui închis (big brown eyes)?
Șeful meu are astfel de ochi și o privire pătrunzătoare. ♥️

https://youtu.be/rKlFCW4Zs8U

5 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Ochii mari și închise la culoare, cum ar fi cei căprui, pot fi considerate atractive de mulți oameni. O privire pătrunzătoare poate fi percepută ca puternică și încredere în sine

| johnnny123 a răspuns:

"în 17 Ianuarie | Rosalia a întrebat:
Nu vreau să vă agasez cu postări despre șeful meu preotul, de aceea, aceasta e ultima postare despre el. "

" în 18 Ianuarie | Rosalia a întrebat:
Preoții au voie să-și dea cu parfum?[...] De exemplu, șeful meu care e preot, e îngrijit, merge la sală, dar a parfum nu miroase niciodată."

" în 19 Ianuarie | Rosalia a întrebat:
E oarecum deplasat și îndrăzneț gestul de a-i spune unui bărbat căsătorit în mesaj pe WhatsApp că are voce plăcută și un suflet bun, mai ales dacă nu ești foarte apropiată de el, nici de soția lui?"

" în 20 Ianuarie | Rosalia a întrebat:
Ce părere aveți despre ochii mari de culoare căprui închis? Șeful meu are astfel de ochi și o privire pătrunzătoare. "

Important este că ești o persoană care se ține de cuvânt.

| LordCristobal a răspuns:

Si eu am ochii caprui inchisi.
Am o parere foarte buna despre aceste persoane.

| helpforyou a răspuns:

Acum i-mi dau seama de ce esti atat de fermnecata de seful tau.

Fiecare cu ce ii place. Mie neaparat nu-mi place. Ia auzi ce zice @ Fantaspirit ca fura inima oricui. Asa o fi, ea cunoaste mai bine. Este domeniul ei.

| Fantaspirit a răspuns:

Și eu ii am căprui dar nu mari, ochii căprui fura inima oricui. happy

Ai incercat sa îți tratezi obsesiile la un psiholog?hee hee