| LikeACandyxD a întrebat:

Ce parere aveti despre paginile de facebook create pentru a publica intrebarile prostesti de pe TPU?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pagini facute pentru amuzament. Recunoaste si tu ca pe TPU sunt o groaza de intrebari tampite.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Intrebarile postate pe TPU iar apoi puse pe acele pagini sunt puse la vrajeala.De acele intrebari chiar radem cu totii, dar am observat, lucru care m'a deranjat destul de tare ca erau luate in ras si intrebari normale care chiar asteptau un raspun normal. Parerea mea este ca aceste pagini ar trebui sa fie sterse, deoarece TPU este o comunitate destul de serioasa din cate observ eu (mai sunt si exceptii).