| MisterKat a întrebat:

Ce parere aveti despre poza pe care o am la avatar? happy

32 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am parere ca esti penibil

| Flav a răspuns:

M-a intrebat de-o parere, mi se pare penibil sa intrebi lumea ce parere are despre aspectul tau fizic, sa astepti sa te laude fetele ca esti chipes si dragut! Cand pui o astfel de intrebare, ai avantaje si dezavantaje, suporti consecintele; site-ul se cheama TPU. nu? nu cred ca daniel are pbl de personalitate, se crede urat sau etc, ce precum au zis altii de mai sus, e doar vorba de a atrage ochiul, si mai exact cel feminin
In privinta ta ely...cu care cred c-am mai avut divergente, mai bine ca te-ai abtinut de moment ce-ai scris legat ''mam abtinut'', poate trebuie sa te mai abtii putin, in plus de asta daca nu ma insel ai spus in alt post ca abia ai terminat a 7, iar astfel de reactii sunt normale la varsta ta, fiindca e-o varsta unde cauti popularitate si teribilismul e-n floare iar intrebarea lui daniel ti s-a parut normala fiindca probabil asa procedai si tu. Multumesc ca m-ai facut penibil, n-am de ce sa ma supar pe tine, esti prea mica ca sa port ranchiuni, invidie unei astfel de persoane, esti simpaticahappy

| Flav a răspuns:

Mai domnisorica, pentru mine ca esti a 7 nu inseamna ca te desconsider in anumite privinte, ce doar ca nivelul meu de vorbire trebuie sa fie in asa fel in cat sa intelegi; nu cred c-am jignit pe cineva de pe site-ul asta, ce doar am avut replici taioase care au meritat.ma bucur ca, consideri ca ai mai multa minte decat mine, asta inseamna ca esti ambitioasa si ai incredere in tine, asta o sa te ajute in viata; n-am nevoie de parerea ta buna, ma poti considera antipatic pe toata durata mea nedefinita pe t. pu., i don't care! ciao

| Flav a răspuns:

Mai domnisorica , pt mine ca esti a 7 nu inseamna ca te desconsider in anumite privinte , ce doar ca nivelul meu de vorbire tre sa fie in asa fel in cat sa intelegi ; nu cred c-am jignit pe cineva de pe site-ul asta , ce doar am avut replici taioase care au meritat..ma bucur ca , consideri ca ai mai multa minte decat mine , asta inseamna ca esti ambitioasa si ai incredere in tine , asta o sa te ajute in viatza ; n-am nevoie de parerea ta buna , ma poti considera antipatic pe toata durata mea nedefinita pe t.pu. , i don't care ! ciao

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

E ok poza.happy

| Barajag a răspuns:

Pari cam tristhappyin rest e ok...

| lia a răspuns:

Pai, as spune si eu cateva cuvintele despre tine si poza ta, dar il las pe @supersx sa le spuna, vad ca se descurca mai bine decat mine laughing rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Intodeauna exista un loc de mai bine! (asta nu inseamna ca poza e naspa)winking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Parerea mea este ca esti in cautarea a ceva, ce nici tu nu stii sa-i zici pe nume. Ce crezi ca ar fi putut genera o astfel de intrebare? Fetele sa cada pe spate, masculii sa-si infiga toate unghiile in gat? Aiurea! Daca este o fotografie de a ta, este ok. Daca este o poza cu Sorin Ghionea de la Steaua, intrebarea ta chiar nu-si mai are rostul. Te asteptai la raspunsul asta?

| Farcas a răspuns:

Mie`mi placehappy.Nu toti suntem fotomodeli, suntem asa cum ne-a lasat dumnezeu.Si nu cred ca ar trebui sa ne para rau pentru asta. Daniel, esti sweet>big grin

| MisterKat explică:

LOL laughing Am pus intrebarea doar de curiozitate si atat.
Raspunsuri pentru: giovana : NU vreau sa ma insor (cel putin nu acum, dupa 30 de ani, da...)
- supersx - pentru ce sa ne intalnim? laughing
- Flave. - no comment. (trebuia sa spun si eu ceva. dar tot nu ma las. si am sa spun ca "Daca doar atat te duce capul...")

Totusi. nu am pus poza ca sa fac din TPU.ro un site de matrimoniale sau alt tip de site.
Multumesc pentru raspunsuri!
O zi buna!
Avelo Bahtalo! happy

| Elly4all a răspuns:

Destul de bine numai ca ai miscato un pic dar e ok de aici nu se vede decat daca iei o lupa
ByehappyElly

| Elly4all a răspuns:

Flave mam abtinut sa zic ceva pana acu dar acu trebuie sa-mi dau drumul.esti penibil! cand oare vei invata sa nu te mai iei de om fara motiv.nu as vrea sa te vad pe strada.

| Elly4all a răspuns:

raised eyebrows multumesc ca m-ai facut pe ocolite ''copila'' dar sa stii ca am mai multa minte decat tine eu nu ma cobor de fiecare data la un niveel ca tine ca sa jignesc oamenii. i'm sorry daca te-am facut penibil dar aceasta este parerea mea si nu o sa mi-o schimb prea curand.si nu cred ca eu caut atentie imi pare rau dar nu sunt o copila dintre acelea pe care leai vazut tu fara minte stiu cand sa ma opresc si cand sa izbucnesc.winkingmai bine ma lasi in pace si nu te mai iei de nimeni ok?winking asa e mai bine. app. daca am scris ca sunt cls a 7a la una dintre intrebarile mele sa stii ca trebuiau detalii pentru a mi se raspunde la intrebari.imi pare rau ca am izbucnit asa dar pe ce intrebari accesez dau de tine care jignesti oamenii.
App. mersi ca mai facut simpatica.
Bye

| Elly4all a răspuns:

Ok atunci asta o sa fac.si app nu trebuie sa te cobori la un alt nivel de vb cu m.ca nu sunt char atat de praf.sa stii ca traiesc si eu in lumea asta si am invatat multe pe care voi''adulti'' credeti ca nu le stim noi''copii'' dar uneori copii au mai multa mintehappy.mersi ca ma crezi ambitioasa. am observat ca sti sa vb si frumos nu neaparat cu mine ar trebui sa pui in practica si cu alti oameniwinking.ca sa n nu te considere dupa aia dusman deal lor.
I do not care that you care!

prfml
| prfml a răspuns:

Ganditor cu privirea in sus ci nu in jos, o poza de unde reiese optimizmul combinat cu realismul.

prfml
| prfml a răspuns:

O completare la raspunsul de mai sus, daca intentia ta a fost sa afli daca esti un tip mai aratos, nu te acuz, toti avem nevoie sa aflam daca suntem placuti sau sa ni se spuna ca suntem placuti, tinand cont ca nu este un site de matrimoniale, si sperand ca ai vrut sa afli parerea prietenilor de pe TPU, parerea mea este ca esti placut vederii. Ma faci si pe mine sa imi pun o poza laughing asa de curiozitate, dar nu o voi face, din motive personale.

| giovana a răspuns:

Vrei sa te insori?

| adelina26 a răspuns:

Iti descopera adevarata identitate... e destul de draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumuselule, vrei sa ne intalnim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav, nu fi rau, nu stii ce zace in el, de aia il doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa :-s Schimb-ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, lia, esti amabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa raspunsurile pe care le-ai dat...nu ma asteptam la o asa intrebare. Te-ai dat pe pamant singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danielbv - intrebarea ta nu-si are rostul decat daca nu ai inteles postul meu. Dar a zis-o flav mai bine decat mine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce zici de-a mea? M-ai inspirat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa o schimbiwinking (nu-ti face griji nici eu nu sunt fotogenica, dar sa nu o iei ca pe o insulta) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca cea a lui ValiMocanu, adica semeni cu Gheonea de la Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun de poza si intrebarea ta. Nu as vrea sa te supar, dar daca tot ai intrebat. Eu vad un cap penibil. Tu ce parere ai de poza mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai vrea sa aflii rolling on the floor