| dulcika a întrebat:

Ce parere aveti despre mine din poza de la avatar? sau despre cum vb.fiti sinceri...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmmm...Parerea mea este ca esti foarte frumoasabig grin

nony
| nony a răspuns:

Doomnezeu. dar ai muscat din ea? surprise.cum stii tu ca e dulce?
Mie imi pare draguta, curioasa (dupa intrebare).si brunetawinking

| BUBULINA a răspuns:

Esti super super naspa .nasoala.dezgustatoare

| alexdop21 a răspuns:

Am vazut ca ai raspuns si intrebari fetei aleia cu nasul, si acum ce te-ai gandit tu asa... hai sa vad dar de mine ce zic astia?! Shoooooooooocccc esti normala nu ai nimic special care sa te faca ceva de conversat crede-ma! Acum spune-mi tu mie ce crezi despre mine si poza mea de la avatar?

| DoomNEzeu a răspuns:

Esti cea mai dulce fata :*:*:*...

| dulcika explică:

Hei ...nu sunt bruneta

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ahh, esti a treia persoana care pune intrebarea astabig grin. Esti frumoasa si-mi place cum raspunzi la intrebarihappy

| raluca_2686 a răspuns:

Foarte draguta:*

| lote00 a răspuns:

In poza pari putin timorata.

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Super mumoasahee hee
kiss

| SpikE a răspuns:

Perversilorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb fb bine si esti ok.