| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre prietena mea din fotografia de profil? FARA JIGNIRI.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uneori e mai bine să-mi țin părerile pentru mine... ca acum spre exemplu.
O zi minunată!

| Pricked a răspuns:

Foarte adorabilă.
*se duce şi varsă*

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca e o fotografie foarte expresiva pentru a ne da cu parerea. La prima vedere, pare ok, insa sunt convins ca e mult mai frumoasa intr-un mod natural si atunci cand nu "se prosteste" in poze, sa zic asa. happy

| svartirhimnar a răspuns:

De ce naiba mai ceri păreri dacă știi c-o să fie și bune și rele? Acum serios, e stupid. Și prietena ta e urâtă.

| Vi003 a răspuns:

laughing Esti simpatica!

| MissDevilish666 a răspuns:

E drăguță...

| RockOnGals a răspuns:

Oare o fata cu simtul umorului, care arata chiar foarte bine. Are buze frumoase, ochi frumosi si prul frumos. E adorabila chiar si-atunci cand face fete.