| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua mea poza de profil? Credeti ca poza de profil spune ceva despre personalitatea userului? Ce stare credeti ca exprima fotografia mea?

Răspuns Câştigător
| Swan39 a răspuns:

Sigur că poza de profil poată să spună ceva despre personalitatea userului. Doar a ales acea poză cu un motiv, deci îl/o reprezintă/caracterizează într-un mod sau altul, poate să exprime ceva ce concordă, mai mult sau mai puţin, cu anumite trăsături de caracter a persoanei respective.
Fotografia ta îmi exprimă o stare de nostalgie, care se potriveşte cu acest anotimp (toamna). Căderea frunzelor mă face să mă gândesc la trecerea timpului, la clipele care pier inevitabil una câte una, aşternându-se sub forma unui covor de amintiri (hai că m-a şi lovit un val de inspiraţiehee hee cred că am să şi scriu ceva pornind de la ideea asta). Iar acest anotimp combinat şi cu ploaia creează şi o stare de melancolie, tristeţe, chiar şi de meditaţie, visare... lacrimi rămase ascunse care se varsă acum sub formă de picături de ploaie...

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare are personalitatea sa, implicit și poza poate spune mai mult decât s-ar dori!
Ai un "like" pentru poza de la avatar, posibil ca tu să fii o persoană care trece peste totul cu ușurință chiar dacă verși lacrimi.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O poza de profil spune...prea putine! Sau spune ceea ce vreau eu (tu, noi) sa spuna. In realitate pot fi altfel, altcineva, cu o alta personalitate.
Poza ta e trista si depresiva. Asta vad eu, asta imi transmite. happy

| horia2012 a răspuns:

Intr-o oarecare masura. Ti-ai gasit si tu o poza... sfarsitul. Dar sti si tu cum e: nimic nu se pierde, totul se transforma.

| sublime89 a răspuns:

Bineinteles ca aproape fiecare poza de profil spune ceva despre persoana respectiva. Poate sa spuna ceva despre ceea ce ii place, sau despre anumite lucruri importante din viata ei. Cateodata si personalitatea sau o anumita stare de spirit. Fotografia ta exprima o stare de tristete/melancolie. De obicei toamna este asociata cu aceste sentimente.

| Wøodenpints a răspuns:

Mi s-a spus că am privire de psihopat.
Iar eu am luat asta ca pe un compliment.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, eu cred ca spune.

Dupa parerea mea poza ta exprima ca esti o persoana calma, care iubeste natura.
Right?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cre' că poza mea de profil mereu dă impresia că tot tind să "cerşesc" cevahee hee.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si prima ta poza de profil ce se presupune ca cersea?winking
(No offence!-dar m-a facut sa rad raspunsul tau! happy )

| ksuper31 a răspuns:

Probabil esti alpatic.

| lary589922 a răspuns:

Eu cred ca exprima o stare de relaxare si de melancolie happy laughing

| Sakira9876 a răspuns:

Pai eu zic ca exprima sinceritatea, singuratatea, tristetea o stare de contemplare, de liniste care poate te seminifica...