| norocbun a întrebat:

Ce parere aveti despre programele care prezic numere la ruleta?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca poti masura viteaza bilei si sa introduci valoarea in program atunci e posibil.

| norocbun explică (pentru Dismally):

Am cautat asta, am gasit cateva deviceuri gen bodycams (https://www.youtube.com/watch?v=rBxsf0YRUxY) sau programe (https://www.youtube.com/watch?v=qfhl9cWylwc). N-au nevoie sa introduci nimic, fac singure totul. Dar ma intreb de ce nu le are toata lumea atunci? Nu imi e clar daca chiar merg sau nu...

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Țeapă.

| Mosotti a răspuns:

Nu are cum nici un program sa prezica nr de la ruleta, ca programul ala extrage tot asa dupa un altgoritm intamplator, si ruleta trage cum pica atunci, n-are nici o treaba rezultatul de la program cu ce va fi la ruleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modalitati de pacalit persoanele credule.

| ACTH a răspuns:

Nu exista asa ceva, sunt facute sa traga tepe la fraierii care cred ca pot pacali cazinourile.