| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Raiffeisen? Vă sună și pe voi zilnic sau m-au targetat niște escroci?

1 răspuns:
| Invictusman a răspuns:

Sunt SCAMERI. Eu am primit un mesaj foarte cringe și un link dar nu am accesat link-ul, de când am cumpărat cartela din prima zi efectiv am primit un mesaj neînțeles, weird.
Dacă nu ai datorii la UPC sau la vreun abonament clar sunt SCAMERI. Scrie pe google numerele respective care te suna și vezi ce rezultate îți dă.