| Albinutejucause a întrebat:

Ce parere aveti despre Kpopmart? Pentru cei care au comandat de acolo,preturile sunt ok din ce am vazut, insa sunt de incredere sau sunt escroci?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa 100% coreeana, adica de calitate modesta.
Nu au de ce sa fie escrorci, ca tu platesti si ei iti trimit marfa, doar ca dureaza, pana ajunge din Coreea in Romania.
Ei spun 1-2 saptamani, dar sunt convinsa ca dureaza mai mult.
http://kpopmart.com/cms.php?id_cms=8

Plata se face cu: tranfer bancar international, Paypal sau Western Union.
http://kpopmart.com/cms.php?id_cms=1

Escrocii care ti-o trag cu cumparaturile online, sunt cei privati, de pe olx.ro!

| Albinutejucause explică (pentru Violleta2022):

Mersi^^ Stii daca vrei de exemplu album kpop, cu poster, posterul iti va fi calculat separat sau trimit spre vama singur ca sa platesti mai mult?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Albinutejucause):

La vama nu platesti nimic, daca suma totala (a produselor cu tot cu transport) nu depasesc $100.