| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia elev-profesor?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca relatia elev-profesor a avut mult de suferit dupa 89; intalnesti din ce in ce mai rar profesori pe care sa-i ai ca exemplu in viata, dar si elevi care sa invete din placere, nu pentru nota.

| Axys a răspuns:

Opaaa
e bine s aindragesti un profesor dar nic prea departe sa mergi cu asta happy si eu m-am indragostit de o profa bine ca nu in sensul sa o ibesc sau na mama ei dara o indrageam i spuneam ca este eleganta si frumoasa in rest nimic am fost nebun ca spunea asta si eram cel mai cuminte elev dar o preciam estrem de mult happy

| RoseAndBiia a răspuns:

Depinde de diferenta de varsta.Dar sincer, daca se iubesc, de ce nu?

| ChEnZ26 a răspuns:

Nu este bine sa iubesti un profesor.macar cati ani are?