| SalutTpu a întrebat:

Ce parere aveti despre revista comorile pamantului? Credeti ca acele pietre sunt reale? Iar revista va fi lunara sau saptamanala?

Răspuns Câştigător
| alexandra0996 a răspuns:

Mi-am cumparat si eu revista si merita banii.
pietrele sunt reale si revista apare saptamanal.
dupa primul numar care este 5 lei, celelalte vor costa 10 lei

6 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Pietrele sau adevarate, mi-am cumparat si eu, costa 5 lei dar incepand cu al doilea numar care apare dupa 2 saptamani de la aparitia primului numar, revista costa 10 lei si apare saptamanal. eu zic ca merita!

| VampireKnight a răspuns:

1. da acele pietre sunt reale
2. da revista va fi lunara sau saptamanala cel mai sigur lunara

| alexandra0996 a răspuns:

Am gresit scuze, al doilea numar apare dupa 2 saptamani iar celelalte apar saptamanal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pietrele nu cred ca sunt adevarate dar revista va fi saptamanala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mise pare ca aceste pietre sunt adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da