| Ralux a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala 194 din sector 4 Bucuresti? a si.sunteti la ea?
am inteles ca e buna

Răspuns Câştigător
| claudya a răspuns:

Http://www.fundatiartc.ro/p187/Scoala_Generala_Nr_194_ din cate stiu eu e o scoala unde sunt profesori foarte buni...

7 răspunsuri:
| Ralux explică:

Pentru nikolika:eu vroiam sa stiu daca e buna nu la ce scoala esti tu ca asta nu ma intereseazabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in 194 si sunt multumita de scoala... sunt profesori buni care stiu sa prea si de la care intelegi si ai ce invata, dar sunt si profesori mai putin buni (prefer sa nu dau numewinking )...cat despre elevi sunt Ok... Se face engleza si germana, sunt clase de intensiv engl si germ... Iti recomand aceasta scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este super buna si se si renoveaza de acum incolo mai frumos ne pune cantina unde o sa mancam ne face piscina unde se fac cursuri de innot o sala unde o sa ne facem temele si unde o sa ne odihnim dupa scoala o sa ne puna termopane banci noi scaune noi etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sunt la scoala si este o scoala cu profesori foarte buni este o scoala foarte buna si va-o recomand tuturorhappy

| Amalia_8638 a răspuns:

Este buna dar sunt numai copii cu bani...

| nikolika a răspuns:

Nu nu sunt la ea eu sunt la 95 din sectorul 3