| Himera a întrebat:

Ce parere aveti despre Sfantul Valentin?(nu stiu daca intrebarea a mai fost pusa, dar nu am gasit o metoda eficienta ca sa verific)
O sarbatoriti in vreun fel? Cum? Preferati varianta autohtona ( Dragobete) sau cea livrata de americani? Ce vi se pare atat de special la ea?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o zi obisnuita si imi traiesc viata asa cum o traiesc zi de zi, noapte de noapte.

| dedadalila a răspuns:

Buna! Ce preferi tu aia este bine si special la ia este ca multi oameni se indragostesc cred eu dar nu sunt sigura.