| zapa1 a întrebat:

BUna
Vreau si eu sa stiu ce parere aveti despre Valentine's Day si ce parere aveti despre Dragobete.Vi se pare normal sa punem accentul pe Valentine's day sau pe DRagobete? totusi suntem romani

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Eu nu sunt nici pro nici contra. Daca cei 2 simt nevoia sa sarbatoreasca, ok, insa nu stilul "vai, draga, mi-e nu-mi iei nimicbatting eyelashes?; ce mi-ai luat de valentine's day?batting eyelashes ".
Eu cred ca daca iubesti pe cineva, nu trebuie sa ii acorzi atentie doar cu prilejul sarbatorilor. Mai o rasfeti si in zilele absolut banale...

3 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mie da
pentru ca valentine's day este mai dulce, adica are ceva farmec:X

| bogdan74688 a răspuns:

Mie unu mi se par o porcarie... si dragobetele, si valentine's day, si craciunul, si 1/8 martie s.a. :p nu's rautacios, dar daca e sa faci un cadou persoanei/persoanelor dragi, nu ai nevoie de o zi anume happy in rest, mi se par ok, desi mai degraba dragobetele... macar e romanesc ( intre atatea sarbatori "de import" )

Răspuns utilizator avertizat