| ÈριcĿ a întrebat:

Ce părere aveţi despre site-ul miniprix? Este de încredere?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte de incredere. Personal il folosesc frecvent sa imi cumpar cate ceva.Au preturi foarte mici iar produsele sunt de calitate. Daca esti din Buc. poti merge la magazinele de prezentare(la P-ta Romana si pe Ion Mihalache). Poti returna ce ai cumparat in baza bonului de casa si poti lua altceva.Shopping placut!

| ÈριcĿ explică (pentru ASIGURATORUL):

Din păcate nu sunt din Bucureşti. Urmează să fie ziua verişoarei mele şi îmi aduc aminte că îi plăceau foarte mult cerceii ăia cu pană, bănuiesc că îi cunoşti.Am găsit pe site dar nu ştiu ce să zic.mi-e să nu îmi ceară mai mult decât e preţul iniţial şi să aibă o calitate de tot rahatul.
https://www.miniprix.ro/produs/34590/cercei-accesorii/