| rox_8767 a întrebat:

Ce parere aveti despre solar?

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Sunt contra! Stiu un caz in care o fata a murit din cauza solarului.straight face
Se pare ca a explodat...

12 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Nesanatos...de ce sa nu te bronzezi de`a devaratelea? Si e si periculos... poti sa mori acolo.

| Farcas a răspuns:

Nu e indicat, dar nu sunt nici contra.Am mai fost si eu la solar vreo 2-3 sedinte pentru ca aveam pielea f alba si imi era rusine sa merg chiar asa la plaja, si mi-am dat putin culoare.Matusa mea tot asa:a mers inainte de nunta a aratat frumos in rochie alba de mireasa si bronzata:X E bun si solarul la ceva, insa sa nu devina o obsesie. Dar nu se merita.Multi bani aruncati in vant si dupa o saptamana nu se mai vede aproape nimic.

| Shery a răspuns:

Periculos si nici nu arata bine... arata fals asa...

| danutza a răspuns:

O modalitate de ati cheltui bani laughing

| www a răspuns:

Proasta.

| annda a răspuns:

@viki A explodat solaru?!
Nu prea buna ii destul de periculos mai bine stai toata vara la soare. big grin

| D-Anna a răspuns:

Solar=naspa si te mai si omoara nu-mi place nu am mers niciodata si nici nu am de gand.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Nu am nimic impotriva solarului! Eu merg la solar de vreo 3 ani jumate si nu am patit nimic! Daca stii sa-ti hidratezi pielea si sa folosesti corect solarul nu are ce sa ti se intample!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancerigen! o parere mai mult decat proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danutza-scuze pentru stupid, a fost fara intentie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi de aici vorbesc despre solar dar de fapt nu au habar.
La solar nu mergi si te bronezezi just like that.
Sunt creme care te protejeaza( le cumperi de unde e solar) si nu trebuie mers des.
Solarul e mai indicat decat soarele care cu totul ca te dai cu 100 de creme si tot te inrosesti sau te ustura pielea, acolo e problema.
Sedinte mici de solar si rare, nu patesti nimic si areti foarte frumos, mai ales ca ajuta la indepartarea cosurilor sau ce defecte aveti.
Vorbiti dar nu stiti nimic.
Si nu dauneaza daca-l folosesti cu bun simt.