| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre solo traveling?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Una buna.

Am facut cateva calatorii singur.
M am plimbat unde am vrut, cat am vrut, am mancat cand am vrut, ce am vrut

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ai călătorit în apropierea casei tale, in județ, in afara județului sau in afara țării?
Ce ai vizitat, unde te-ai cazat și ce aventuri ai trăit?
Nu te-ai plictisit de unul singur?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara tarii.
Odata prin Budapesta, am traversat Europa cu masina de vreo 2 ori cu opriri prin Austria sau Germania. Odata prins 2 zile in Amsterdam din motive de anulare zboruri

Au fost mai mult conjucturi, nu au fost neaparat alegeri de la calatori singur, dar mi-a placut

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Uneori poate fi foarte ok, alteori parca simti nevoia sa mai fie cineva cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The best option.

| DARLINGx a răspuns:

O părere bună