| rammses a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Ericsson W995? astept opinii. http://www.sonyericsson.com/......rview/w995

Răspuns Câştigător
| Dede_1899 a răspuns:

Eu zic ca e dragut. Si o colega de-a mea de clasa are un astfel de telefon si sa stii ca merita. Butoanele sunt un pic complicate dar nu iti trebuie mai mult de jumatate de ora de butonat la el ca sa te obisnuiesti. Din cate am auzit sunt si destul de rezistente. Colega aia a mea l-a scapat in apa de cateva ori si nu a avut nimictongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon foarte simpatic si performant. Daca-ti place, poti sa ti-l achizitionezi(nu vei regreta alegerea facuta).

| Roxx_2428 a răspuns:

Chiar imi place!love struckx
Sh eu trebuie sa`mi iau alt tel.sh chiar as opta pentru acesta.

fundita?