| MistarGoGu a întrebat:

Primul obiect " de valoare " cumparat de voi in casa din banii de la primul VOSTRU JOB! *( electrocasnic, mobila, covor, cadou pentu părinți )?
Va mai amintiti cat a costat la vremea aia?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai stiu. Pe la 20 de ani bagam toti banii in scule.
Pe la 24 abia am inceput sa cumpar si chestii pe acasa, mai mult decat suc si pc-uri/periferice laughing

| dullcat a răspuns:

Cred ca era o lustra.

| Nirvanaaa a răspuns:

A fost un aparat de cafea. Cred ca a fost in jur de 1500 de lei parcă. Asta era prin 2019.

| Lupică27 a răspuns:

Un tv LG cu diagonala mare, full hd si acum functioneaza si e super.

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Bagai " jocuri " pe el sau pentru " Nationala Absentilor la Mondiale " @k@ Cei 11 apostoli ai rusinii? Fotbal?

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Doar programe tv, eu sunt mai mult cu documentarele, imi plac alea cu animale cel mai mult big grin

| MistarGoGu explică:

Pe la 19 ani lucram la un magazin de electrice! Un an am strâns bani sa cumpăr un robot de bucătărie bengos! Era un Moulinex cu 6 functii ditamai magaoaia ocupa juma de masa! A plâns maica-mea juma de zi de bucurie cand l-a vazut de 8 Martie pe masa!

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Tare, ai facut-o bucuroasa, bravo tie.

| Jessica1235 a răspuns:

Telefon iar anul trecut un laptop care m-a uscat destul de tare de bani straight face