| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul de viata Straight Edge? (Adica: no alcohol, no drugs, no smoke, no free sex)

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Fiecare om are un viciu, chiar si cei straight edge (cm punk de exemplu). Bravo lor, ce pot sa spun, nu am pentru ce sa ii critic.

P.S. Dupa nick banuiesc ca esti fan(a) HBK(sper sa nu ma insel), daca intuiesc bine atunci bravo si mie mi-a placut de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot respectul pentru cei ce-şi trăiesc viaţa după stilul Straight edge.

| MetalForever a răspuns:

It sucks! Din toate punctele de vedere, in afara de drugsbig grin!

| Molecula a răspuns:

Super (in afara partii cu sex-ul). sunt destepti si au un corp sanatos cum persoane de genu asta se pot numara pe degete in ziua de astazi