| Dan a întrebat:

Ce parere aveti despre TPU.ro? Va ajuta cu ceva TPU.ro?

Răspuns Câştigător
| paul0013 a răspuns:

Da ma ajutat cu multe, pe langa raspunsurile primite imediat, m-a ajutat sa-mi fac prieteni...

13 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Eu am 0 intreabari...asa ca nu sunt in masura sa vorbesc...pe tine te-au ajutat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai cine nu recunoaște poate susține că nu a învățat ceva aici, pe site!
În speță, cei complexați că le știu și le cunosc pe toate. FALS.
Eu am avut ceva de citit, nu refuz o informație în plus!
Pa, pa.

| Dan explică:

Pe mine m-a ajutat sa cunosc lumea din jurul meu.Omul invata cat traieste, totul depinde de fiecare dintre noi.

| BabyRosse a răspuns:

Cel mai folositor site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stateam prost cu exprimarea in scris, mi-am revenit!

| sTeFaN. a răspuns:

E un site foarte folositor, si prin de voie bunahappy

| Gabry a răspuns:

Pe site-ul TPU am avut sansa sa cunosc oameni rari, carora le pasa de lumea asta in care traim (nu chiar toti...). Mi-am facut multi prieteni cu care vorbesc si pe mess.
Am putut sa-mi expun parerile in fata tuturor, pareri pe care in viata mea reala nu prea sunt ascultate!
TPU ma ajutat si ma ajuta in continuare, cu raspunsuri la intrebari la care nu le gaseam un raspuns.Cand nu aveam cont, am zarit o intrebare "care este site-ul vostru preferat?" multi au raspuns ca TPU este siteul lor preferat, iar eu nu intelegeam de ce! Ce este atat de frumos la acest TPU?!? Si uite ca am aflat, tot ce am enumerat mai sus este frumos la TPU!
La acest site nu o sa renunt atat de usor!

| Cryssy a răspuns:

Este un site foarte bun. M-a ajutat foarte mult pentru ca am putut face ceea ce imi place, adica sa ii ajut pe ceilalti. Si in afara de asta am fost si eu ajutata si mi-am facut prieteni.

| amaadina a răspuns:

Da... dupa parerea mea e cel mai folositor site. big grin

| matura a răspuns:

TPU ne aduna si ne "obliga"sa ne ajutam.Eu,in fiecare dimineata cu drag deschid laptopul si astept intrebarile voastre.Imi place sa ajut mai ales la rubrica "gastronomie" si "conversatii". Sunt categoriile preferate.

mira
| mira a răspuns:

TPU a devenit un fenomen si merita a fi studiat ca atare.

| Gregory a răspuns:

Salutare! Este un site unic (momnentan, dar sper să mai apară şi altele pentru că apreciez mult iniţiativa), interesant, unde ai ocazia să ajuţi multe persoane şi în plus să-ţi faci chiar şi prieteni. Însă are şi mari minusuri. Ar trebui mai multă cenzură, iar persoanelor atee, total necredincioase, care aduc cuvinte defaimătoare la adresa lui Dumnezeu şi asupra a tot ceea ce este sfânt, ştergerea răspunsurilor, întrebărilor şi evident conturilor pentru că este inadmisibil aşa ceva! Eu unul sunt şocat şi nu-mi vine să cred cum unele persoane pot posta asemenea lucruri. Dumnezeu să-i ierte şi să le lumineze minţile!

| Aurelia a răspuns:

Este un site foarte interesant si bine realizat, cu intrebari si raspunsuri, categorii...ma bucur ca exista si da, m-a ajutat... unele intrebari au fost foarte bine puse.