| Anaa939839393 a întrebat:

Ce parere aveti despre trenurile Maglev!?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parere buna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt ale viitorului. Dacă vrei să beneficiezi de ele mută-te în China. Aici nici o șansă.

| mihai69 a răspuns:

Excelentă.

| Simpatic a răspuns:

Foarte misto sunt, cica cel mai rapid astfel de tren destinat calatorilor ajunge undeva la 600 km/h, s-a testat cand era gol fara pasageri, cand e cu pasageri se merge mai incet putin happy

| Alverto a răspuns:

Nu avem de ce sa ne dam cu părerea daca nu am mers cu el big grin

| RKBlue a răspuns:

Sunt faine.Foarte rapide, utile.
Ce ti-ai dori mai mult de la un tren?

| alexalx1234 a răspuns (pentru RKBlue):

Sa fie si in Romania. Dar de unde? Ca tot cu rable ramanem

| RKBlue a răspuns (pentru alexalx1234):

Ar trebui construit de la 0 totul...
Nu putem aduce niste vagoane pentru sine standard, deci...

| JicaContra a răspuns (pentru alexalx1234):

Cred ca in rrrominica nu avem bani sa renovam infrastructura feroviara, s-au renovat 5% in ultimii 30 de ani si merg trenurile la jumatate de viteza ca sa nu bubuie sinelee

asa ca trenuri pe perna magnetica e un vis ud si cam atat