| Arthur a întrebat:

Ce parere aveti despre 'ultima moda' la fotbalisti si nu numai, cea cu schimbul de neveste?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O moda ca aia cu gentile in cap.De prost gust.Atatraised eyebrows

April
| April a răspuns:

Pana la urma care-i baiul, daca tuturor le convine? Ca n-am auzit sa reclame cineva ca a fost violat/a! Mie mi se pare doar o dovada in plus ca oamenii nu sunt monogami precum porumbeii, si sunt unii dintre noi dispusi sa renunte la calitatea asta. Din plictis, din lipsa de minima moralia.Mai trist mi se pare ca fotbalistii au devenit asa de importanti incat toate ispravile lor tin prima pagina, pe cand nimeni nu mai stie "unde ne sunt visatorii", ca sa ma intreb si eu ca Vlahuta.Adica poetii.Ca A. Cristea schimba femeile ca pe sosete stie toata suflarea, dar cine mai stie ca la Iasi traieste in anonimat deplin unul dintre cei mai originali poeti, Nicolae Ionel? Si alti tineri si foarte tineri, talentati in orice alt domeniu si oriunde in tara?

| Bacemi a răspuns:

Stiam de moda asta de mult, acum doar a iesit la suprafata. E veche. E cunoscuta metoda. Am vazut reportaje cu astfel de oameni. Era un grup de 10-20 de perechi. Intrau la petrecere si isi lasau undeva toti cheile de la masina si de la casa. Si cand se termina petrecerea se facea tragere la sorti. Luai la nimereala doua chei si abia afara vedeai cu ce masina si nevasta pleci. Mie mi se pare ceva anormal. Nu stiu cum poti sa faci schimb asa. Doar daca nu iubesti cu adevarat. Cand iubesti cu adevarat, nu iti imparti asa nevasta cu toti. Probabil, sunt genul care cred ca orice merita incercat. Sunt si persoane de acestea care considera ca o viata obisnuita e prea monotona si vor sa faca lucruri trasnite mereu. Ii inteleg in unele chestiuni dar aici e prea ciudat. Eu cel putin nu as face asa ceva.

| BUBULINA a răspuns:

Imi e sila, greata, iahhh:-&

| lostcontrol12 a răspuns:

Daca asta le place lor, s-o faca cum si cand vor ei. e problema lor, oricum cred ca singurul lucru care il au in creierul ala mic si prost este sexul.cu una sau mai multe femei.

| mihaa a răspuns:

Niciodata nu stii ca adevarat ce se ascunde in imaginatia omului, daca lor le face placere, care e pr voastra? nu am nici o parere, si nu consider asta o crima,

| tarziu a răspuns:

Isi permit!

| dany4 a răspuns:

Cred ca si-o paseaza direct unul celuilalt, ca nu mai umbla altii dupa ele, exact ca la fotbalbig grin

| scumpikkk a răspuns:

BitterSweet stii vorba asta nu : soarecele isi mai schimba gaura(dar mai des cu prietenii) laughing

| FOCUS a răspuns:

Chiar si noi calugarii mai uitam citeodata chilia in care locuim, dar asta nu inseamna ca facem un pacat, nu, facem schimb de experienta

| danyel_1802 a răspuns:

Daca stam sa analizam situatia, nu este vina numai a barbatiilor, nu? Adica daca nevasta nu vrea, sa nu o faca, dar din moment ce ambele parti sunt de acord nu vad unde e problema
P. S. nu as face asa ceva niciodata, doar ca ar trebui lasati sa faca ce vor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti minte ca la scoala generala ne puneau sa stam cate doi in banca, fata si baiat, si cu timpu ne mai plictiseama unii de altii si faceam un fel de swing. Tot asa e si in cuplu, ne mai plictisim... dar ma bucur ca swingul a inceput de la scoala, asa ca nu ma puteti acuza de nimic. tongue
App bittersweet tu ce gagica ai?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribil. Nu cred insa, ca Razvan Lucescu face asa ceva. Jegosul asta de Becali doar vrea sa il calomnieze pentru ca stie ca si un neadevar pateaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sintem noi sa judecam? Cine stie ce trairi or fi intervenit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi e sila de asa ceva straight face.
Ma rog viata lor straight face eu nu as sta cu cineva care ar face asa ceva.