| Meme10Meme a întrebat:

Ce părere aveți despre Vlad Țepeș?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Ma inspira iubirea lui pentru tara, si ambitia de a nu renunta la lupta cand practic tu mergi cu o mana de oameni la lupta impotriva a " cata frunza cata iarba", mi se pare o tarie de caracter incredibila, si ma face sa realizez ca sunt patetic tremurand in fata a catorva nesigurante de zi cu zi cand el nu a tremurat in fata a mii de dusmani, imi cam piere glasul sa imi mai gasesc vreo scuza, si ma trezeste la realitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul dintre cei mai controversați domnitori ai istoriei noastre.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Controversat pentru prosti. Cei care nu îs prosti realizează ca a fost un erou