| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Zappy(Marius Boeriu)? Vă place de el?
https://www.youtube.com/watch?v=9DZXGl6OQLk&feature=yout u.be

Răspuns Câştigător
| Yee a răspuns:

Yee!
Oarecum ma regasesc in povestea aceea cu prima intalnire.

Nieeeeeeeeeeeeeeezzzzz

| Yasmin875 a răspuns (pentru Yee):

Și eu mă regăsesc puțin.Mai ales atunci când zicea că a scris o poezie de dragoste.Si eu i-am scris una primului meu iubit si el mie.

Ai zis cumva "yee"? Ești copilu' lui Lovesleep si nu știam eu?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am vazut cateva video cu el, parca ti am spus nu? e un tip ok, mai putin cand face misto de TPU

| Yasmin875 a răspuns (pentru RAY):

Da,mi-ai mai spus.Eu am văzut toate videoclipurile cu el de cel puțin 5 ori fiecare.I-am like la toate.Sunt abonată la el.I-am dat de 1000 de ori ador pe Facebook.Il cheamă Marius Boeriu. Tare am impresia ca noi doi suntem pe aceeași lungime de undă.Il ador.A apărut un joc cu el acum o lună parcă.L-am jucat.Se numește Zappy în căutarea sfântului Graal.Ma simt foarte atrasă de el.

| AdrianVoicu a răspuns:

Cred ca m-am indragostit laughing

| Yasmin875 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Sper ca e o glumă. Marius e bărbatul meu. Daca te dai la el iese urât.

| AdrianVoicu a răspuns (pentru Yasmin875):

Woooooo scandal, te bat si pe tine si pe copii tai laughing