| mihaela1414 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia balanta?

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

Si eu sunt balantadevil
Si sunt perfectionistalaughing
Si imi place sa fie armonie in jur nu cearta si scandalurilaughing
Si nu sunt copilaroasa dar sunt indecisa de multe orilaughing
Si ne place sa traim in luxbig grin
Si mai avem o inclinatie foarte puternica spre tot ce este elegant Si la moda, o inclinatie spre arta big grin
Si mai suntem si gurmazibig grin
Si tinand cont ca sunt balanta normal ca am o parere foarte buna despre aceasta zodiebig grin
(nu stiu ce mi-a venit sa scriu cu atatia de"si ")
:*

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Perfectionisti!

| George1510 a răspuns:

eu sunt balanta...si e foarte bine big grin

| Denisa a răspuns:

E mama rolling eyes Pai...copilaroasa dar si severa. Cum a zis si elianna...perfectionisti x-(

| Spufff :x a răspuns:

Sa.nu`aud :-

| SlowLikeSnow a răspuns:

Si eu sunt balantabatting eyelashes. Am destul de multe chestii despre zodia asta in pc daca le vrei add : g_kitty70@yahoo.com

| mihaela1414 explică:

Eu sunt balanta si vreau sa cunosc mai multe persoane care sunt si ele balante

| De3a_8515 a răspuns:

Si eu sunt in zodia balanta happy