| afrodita3333 a întrebat:

Ce parere aveti,e bine sa visezi,sa-ti vizualizezi viitorul, sa vrei sa ajungi cat mai sus sau e bine sa te multumesti cu putin?

6 răspunsuri:
| ÐiÐi a răspuns:

E foarte bine happy niciodata sa nu te multumesti cu putin de la viata cand vine vorba ca tu insati poti mai mult happy noi putem face tot ce ne propunem cu ambitie happy putem ajunge unde nu am visat nici in vise laughing numai cu vointa happy

| Lynna a răspuns:

Buna. Eu cred ca ar trebui sa traiesti prezentul, insa trebuie sa te gandesti si la viitor. Intotdeauna trebuie sa tinzi sa ajungi din ce in ce mai sus, sa vrei sa fi, nu cel mai bun, ci sa fi cat puti tu de bun.

| SoSgIrL a răspuns:

Este bine sa incerci sa ''tintesti'' cat mai sus dar sa nu fi nici prea nemultumita de acel ''putin''.winking

Răspuns utilizator avertizat
| deadwillow a răspuns:

Nu visa la viitor, va veni el singur. big grin
Asta spus ca pentru un artist. E bine sa visezi, sa-ti faci planuri pentru viitor, dar sa nu traiesti in acele planuri.

| maryan1997 a răspuns:

Da pentru ca nemultumitului i se ia darul