| Simpatic a răspuns:

Referitor la ce anume?
la ce spune doamna?

eu nu am nicio teama referitor la un dezastru inevitabil! nici daca vin rusii peste noi, nici daca vine Lucifer pe Pamant, nici daca se termina viata pe aceasta planetawinking

deci sa fim fara teama happy

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

E vorba de doua comete, nu ne va lovi pe noi dar esentialul e ca se va produce in aprilie si in toamna asta a fost scopul intrebarii mele sa nu ia pe nimeni pe nepregatite si sa nu intre nimeni in panica dar cine are vreme sa asculte tot materialul ca nu e rea informarea completa, un om cu cit e mai bine informat cu atat razbeste mai bine si invers un om rau informat poate fi manipulat.

| Simpatic a răspuns (pentru gemeni6226):

Recunosc am ascultat primele 5-6 minute doar!
este canalul tau?

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Da de unde! nu as avea eu timp sa intru pe TPU de as avea asa un canal serios! pe canalul meu sunt doar niste video-uri din viata personala.Dar de acest canal stiu mai de demult consider ca e una care se pricepe serios la astrologie. Exista si facultate in acest sens.Stiai?

| Simpatic a răspuns (pentru gemeni6226):

Exista si facultate in acest sens.Stiai?

parca am auzit ceva de genul

stiu ca pana acum se faceau cursuri de calificare pentru astrologie zic bine? happy

nu stiu foarte multe nu sunt pasionat de latura aceasta a 'ezoterismului', dar nu am nicio problema cu persoanele carora le place acest domeniu!

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Acuma nu sunt destul de documentata daca la noi in tara sau intr-o alta caci nu doresc sa-mi aprofundez studiile in acest domeniu, nu am varsta necesara dar cunosc pe cineva din Izlanda care in mod sigur are.Eu in schimb da sunt pasionata de ezoterie la nivel de divertisment unele lucruri ce am aplicat au functionat, iar in influenta astrelor asupra vietii noastre de aceea cred ca doara corpurile ceresti au o masa si un volum considerabil si din acest motiv daca Luna care nici nu e un astru prea mare are o asemenea influenta majora producind mareele atunci actiunea mai multor corpuri ceresti asupra noastra care suntem cam 80% din apa, si suntem considerabil mai mici ca marile planetei, e normal sa exercite influenta.

| Simpatic a răspuns (pentru gemeni6226):

Si eu am felul meu de a ma raporta la univers insa nu prin astrologie sau zodiac
dar fiecare cu preferintele si cunoasterea sa!

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Evident.